BeeGames.eu
Vítejte na našem webu!
Pro zobrazení více zajímavých věcí, zaregistrujte či přihlašte se!
BLACK FRIDAY! 🛒
Právě na našem internetovém obchodě https://store.beegames.eu probíhá Black Friday s 25% navýšením veškerých položek! Omrkni jedinečnou akci a dopřej si vysněné včelí produkty! Bzzzz 🐝
Internet Explorer
Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.

Unban na discord sevreru
Started by _ItzBossDiamond

 
Zdravím,
rád bych si zde zažádal o UNBAN (discord)

Můj nick je _ItzBossDiamond.
Byl jsem potrestán za ohrožení
Byl jsem potrestán Adminstrátorem MaMaThiw
Zde je obrázek / screenshot mého trestu - (ODKAZ NEBO PŘÍMÝ OBRÁZEK ZDE -https://ctrlv.cz/kKyt )
Myslím si že bych měl být ODBANOVÁN z důvodu neoprávněného trestu. Podrobně: Byl jsem na vašem discord sevreru a tam jsem si povídal s kamarády. Protože vám někdo nebo něco vyplo vaší webovou stránku tak jsem to nahlásil ve formě ticketu (který byl vyřešen) poté tam přišel někdo z Developer Teamu a řekl a hrubě mně obvinil že jsem na webovou stránku zaútočil. Možná si to myslel z důvodu, že jsme si dělaly srandu v podobě toho že všechno hackneme protože tam přišel někdo který nám říkal, že se umí hacknout do každého počítače na světě. Prostě si myslím, že se pouze zmýlil. 

Děkuji za přečtení a případnou změnu trestu.
 

Dobrý podvečer,

ban na našem Discord serveru máte oprávněně. Jedná se o rozhodnutí Vedení projektu BeeGames.eu které nelze nijak ovlivnit. V moment, kdy před členem vyššího Administračního Týmu řeknete, že vyzkoušíte tzv. "toolky" kterým by šlo projekt poškodit, nebude se brát ohled na nějakou srandu. 

Unban se tedy zamítá a zůstává tak, jak byl udělen.

Děkujeme za pochopení,
Izzi, Developer.