BeeGames.eu
Vítejte na našem webu!
Pro zobrazení více zajímavých věcí, zaregistrujte či přihlašte se!
Internet Explorer
Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.

DNEŠNÍ INCIDENT ANEB DĚTSKÁ NENÁVIST
Started by Deimosss

Vážení hráči, vážené hráčky,

 

v uplynulých hodinách zde probíhalo poměrně rozsáhlé zabanování spousty hráčů (alternativních účtů, z většiny), odebírání VIP balíčků a kreditů z kont hráčů. Mnozí z Vás se ptali ať už nás, či Helperů, co se vlastně děje.

 

Abychom Vám to vysvětlili...
... náš tým, především cgg26 si začal všímat určité divné věci. Na našem serveru začalo být podivně hodně VIP hráčů bez jediného zakoupení. Tuto okolnost jsme prověřili a během chvíle zjistili, kdo za to může a jak za to může. 

Je poměrně smutné, že bývalý člen týmu NeoriginalniKari ve spolupráci s bývalým aktivním hráčem TobyHaH si museli jejich vztek po obdržení permanentního banu na našem projektu takto vybít. Samozřejmě, začali bychom kvalitnější VPN, když už se snažíte být v "utajení".

Jak došli k tomuto "neomezenému" získávání kreditů Vám zde sdělovat nebudeme.

 

A proč to zde vůbec píšeme?
Primární důvod je ten, abychom předešli otázkám typu "proč mi zmizelo VIP" a "proč má tenhle a tenhle ban?". Neradi poukazujeme na ty, co způsobují problémy, každopádně někteří si to zaslouží.

A ano, jak píšeme, všem, co si za tyto nagivované kredity cokoli zakoupili, jsme VIP ranky a kredity sebrali. Pokud jsme Vám sebrali Váš opravdu zakoupený VIP rank či Váš reálný zbytek kreditů, kontaktujte nás, prosím, v tiketu zde.

 

Děkujeme za přečtení,
Team BeeGames.eu

 

(Oznámení ze dne 30.08.2022 od _TrapIzzi)